Nabízené služby pro naše zákazníky

Osobní návštěva v místě rekonstrukce

Abychom vám udělali služby namíru, nabízíme možnost si domluvit schůzku ve vašem rekonstruovaném bytě a vše si na místě projdeme, navrhneme řešení, připravíme cenový rozpočet a pak už záleží jen na vás, jak se rozhodnete.

ilustrace - Osobní návštěva v místě rekonstrukce

Kalkulace nákladů rekonstrukce

Připravíme vám kalkulaci na celou vaši rekonstrukci. Pokud již máte od dodavatele kalkulaci připravenou, pomůžeme vám ji položku po položce projít a posoudíme, jestli nabízená cena odpovídá běžným cenám. Pomůžeme vám v rozpočtu najít místa, kde by se dalo ušetřit beze změny v dodávané kvalitě prací i materiálů.

ilustrace - Kalkulace nákladů rekonstrukce

Asistence při uzavírání smluv s dodavatelem

Máme dlouholeté zkušenosti s uzavírán smluv k rekonstrukcím. Poradíme vám, jak se vyvarovat chybám při podpisu Smlouvy o dílo tak, aby vám poskytovala dostatečné záruky, že dodavatel bude motivován odvést svoji práci kvalitně a v případě jeho pochybení, vám budou poskytnuty odpovídající kompenzace.

ilustrace - Asistence při uzavírání smluv s dodavatelem

Posouzení projektu

Máme za sebou stovky realizovaných rekonstrukcí. Proto vám dokážeme účinně poradit a posoudit váš projekt rekonstrukce. Víme, na co se často v projektech zapomíná, co je naopak méně důležité a zbytečně rekonstrukci komplikuje a prodražuje.

ilustrace - Posouzení projektu

Dohled nad průběhem rekonstrukce

Jsme schopni vám zajistit dohled nad samotnou realizací rekonstrukce. Průběžně budeme prověřovat kvalitu odvedených prací. Budeme po celou dobu hlídat kritická místa, kde je největší pravděpodobnost chyb a jejichž dodatečná oprava by byla pro vás velice nákladná. Dohlédneme na správnou instalaci vybavení ze strany dodavatele a budeme kontrolovat jejich kvalitu a bezchybný stav bez jakýchkoliv poškození.

ilustrace - Dohled nad průběhem rekonstrukce

Všechny tyto služby poskytujeme zdarma.

A pro naše zákazníky nabízíme ještě něco navíc – ubytování po celou dobu rekonstrukce v našem bytě zdarma.